X
تبليغات

تصویر ثابت

خدمات تاسيساتي و لوله بازکني «خدمت از ما
loading...
YourAds Here YourAds Here

دلبرِ قشقایی

بازدید : 14
پنجشنبه 3 مهر 1399 زمان : 5:43

خدمات تاسيساتي و لوله بازکني «خدمت از ما»

امروزه رسيدگي به تاسيسات ساختمان با توجه به افزايش آپارتمان‌نشيني بيش از پيش اهميت دارد. موارد همچون حفر چاه، تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه، لوله بازکني و حتي نصب توالت فرنگي، بايد در زمان مناسب و با رعايت نکات فني انجام شوند تا جلوي مشکلات بعدي را بگيرند. اما متخصصان حرفه‌اي براي هريک از کارهاي حفر چاه، تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه، لوله بازکني و نصب توالت فرنگي را چگونه مي‌توان پيدا کرد؟

در بازار آنلاين «خدمت از ما» مي‌توانيد از بهترين تکنسين‌هاي حفر چاه، تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه، لوله بازکني و نصب توالت فرنگي کمک بگيريد. در صورتي که با مشکلات مربوط تاسيساتي و لوله‌کشي مواجه شديد، سريعا دست به کار شويد و به نيروهاي باتجربه حفر چاه، تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه، لوله بازکني و نصب توالت فرنگي فعال در اين بازار اعتماد کنيد. در ادامه با اين خدمات و نحوه دريافت آنها آشنا مي‌شويم.

ngnr_a1.jpg

لوله بازکني «خدمت از ما»

لوله بازکني «خدمت از ما» مي‌تواند شما را از شر مشکلات متعددي از جمله گرفتگي لوله فاضلاب، گرفتگي سينک‌ها، بالا زدن چاه فاضلاب و... نجات دهد. اگر مشکل شما با پودرها و اسيدهاي لوله بازکني رفع نمي‌شود، زمان استفاده از خدمات لوله بازکني «خدمت از ما» است. لوله بازکني "خدمت از ما" با توجه به نياز شما، با تجهيزات زير انجام مي‌شود:

 1. فنر لوله بازکني: متداول‌ترين دستگاه لوله بازکني، فنر لوله بازکني است. فنرهاي لوله بازکني قطرهاي متفاوتي داشته، و هرکدام براي چاه‌هاي مختلفي استفاده مي‌شوند. تشخيص اينکه از چه فنري بايد براي کدام چاه استفاده کرده به عهده تکنسين لوله بازکني «خدمت از ما» است.
 2. دستگاه تراکم هوا: از اين دستگاه لوله بازکني براي رفع گرفتگي‌هايي که به دليل وجود موادي مانند خاک، رخ داده است، استفاده مي‌شود.
 3. محلول‌هاي لوله بازکني: محلول‌هاي مخصوصي براي لوله بازکني وجود دارد که در مواقع نياز براي رفع گرفتگي از آنها استفاده مي‌شود.
 4. روش‌هاي ترکيبي: اين مورد در لوله بازکني «خدمت از ما» شامل استفاده از تجهيزات بالا به صورت همزمان با مواد شوينده است. اين کار براي لغزاننده کردن سطح لوله‌ها و جدا کردن چسبندگي موجود در ماده يا جسمي که داخل لوله ايجاد گرفتگي کرده است، به کار مي‌رود.

اگر ساکن تهران هستيد، در چند مرحله کوتاه مي‌توانيد از خدمات لوله بازکني نياوران، لوله بازکني غرب تهران، لوله بازکني ونک و... استفاده کنيد. اگر ساکن شهرهاي ديگر باشيد نيز مي‌توانيد از خدمات لوله بازکني «خدمت از ما» استفاده کنيد. خدمات اين بازار آنلاين در بيشتر شهرهاي بزرگ کشور ارائه مي‌شود.

تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه

تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه در کنار لوله بازکني، يکي ديگر از خدمات محبوب تاسيساتيست. با تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه مي‌توان علاوه بر کاهش آسيب به ساختمان، هزينه کمتري نيز پرداخت. در واقع تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه نياز به تخريب و پيدا کردن محل نشت با آزمون‌وخطا را حذف مي‌کند. با اين وجود، تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه را نيز مانند خدمات لوله بازکني نبايد عقب انداخت. زيرا هرچه از زمان نشتي بگذرد، آسيب‌هاي عميق‌تري به ساختمان وارد شده، و موجب افزايش نم مي‌شود.

تشخيص ترکيدگي لوله با "دستگاه" به کمک امواج فراصوت انجام مي‌شود. اين دستگاه يک گيرنده و فرستنده امواج دارد که در يک محفظه‌ قرار گرفته است. اين کپسول روي مکاني که قرار است نشتي آن تشخيص داده شود، حرکت مي‌کند. فرستده امواج را به طرف هدف فرستاده و امواج بازگشتي را دريافت مي‌کند. دستگاه با استفاده از مدل‌هاي کامپيوتري وجود ترک و نشتي را تشخيص مي‌دهد.

هزينه تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه نرخ مشخصي داشته و در مناطق مختلف هر شهر تقريبا يکسان است. علاوه بر تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه غرب تهران و تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه شرق تهران، تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه نيز مانند ساير خدمات «خدمت از ما» در شهرهاي مختلف نيز قابل استفاده است؛ از جمله تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه شيراز، تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه کرج و تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه اصفهان.

حفر چاه

حفر چاه براي اهداف مختلفي از جمله حفر چاه فاضلاب، حفر چاه آب، چاه ارت ساختمان و... انجام مي‌شود. با اين وجود، حفر چاه فاضلاب بيشترين درخواست را در ميان ساير خدمات حفر چاه دارد. حفر چاه اندازه‌اي از نيم متر تا دو متر داشته، و به صورت استوانه‌اي و در مواردي به شکل مربع انجام مي‌شود. اگر چاه ساختمان شما متناسب با ظرفيت ساختمان نباشد، چاه در معرض ريزش باشد، کارايي چاه کاهش يافته باشد يا در حال ساخت ساختمان باشيد، به حفر چاه نياز داريد.

تعيين بهترين محل حفر چاه آب و اندازه آن به عهده مقني حفر چاه است. بهترين زمان براي حفر چاه هنگاميست که سطح آب‌هاي زيرزميني در پايين‌ترين حد باشد. بنابراين زماني بايد اقدام به حفر چاه جديد کرد که ميزان بارندگي‌ها حداقل باشد، يعني ماه‌هاي مرداد و شهريور. جنس زمين منطقه شما و تعداد نفرات نيز اندازه حفر چاه فاضلاب را مشخص خواهد کرد.

محاسبه قيمت حفر چاه (قيمت حفر چاه آب کشاورزي، چاه فاضلاب و...) با توجه به نرخ اتحاديه حفر چاه تعيين مي‌شود. به طور کلي، قيمت حفر چاه فاضلاب و مقني حفر چاه به نوع چاه، متراژ آن و نوع خاک آن از نظر سفتي بستگي دارد. بدين معنا که قيمت حفر چاه آب عميق با حفر چاه فاضلاب در کرج متفاوت است.

نصب توالت فرنگي

ممکن است حالا که به دنبال لوله بازکني «خدمت از ما» و ساير خدمات تاسيساتي هستيد، تصميم بگيريد بالاخره نصب توالت فرنگي روي توالت ايراني را هم انجام دهيد. نصب توالت فرنگي معمولي يا نصب توالت فرنگي ديواري به شبکه فاضلاب نياز به سيفون ندارد، زيرا آنها خود داراي سيفون هستند و به همين جهت به آنها سيفون سرخود مي‌گويند.

ممکن است نصب توالت فرنگي را خودتان نيز بتوانيد انجام دهيد. با اين وجود، نصب توالت فرنگي ديواري يا نصب توالت فرنگي ديواري به دست متخصصي که نکات مهم در نصب توالت فرنگي را مي‌داند، خيال شما را بابت بروز نشتي آب راحت خواهد کرد. هزينه نصب توالت فرنگي نيز معمولا با توجه به نوع کار (براي مثال نصب توالت فرنگي روي توالت ايراني يا نصب توالت فرنگي ديواري)، لوازم نصب توالت فرنگي و مصالح مورد نياز تعيين مي‌شود.

سخن پاياني

شما مي‌توانيد در بازار آنلاين «خدمت از ما» بهترين متخصصان حفر چاه، تشخيص ترکيدگي لوله با دستگاه، لوله بازکني و نصب توالت فرنگي را پيدا، و قيمت خدمات را از آنها استعلام کنيد. «خدمت از ما» همچنين به شما اين امکان را مي‌دهد تا علاوه بر مشاهده اطلاعات اين متخصصان، نظرات مشتريان قبلي آنها را بررسي کنيد، تا بتوانيد بهترين فرد را براي خدمات تاسيساتي موردنيازتان انتخاب کنيد.

منبع: https://canvas.lms.unimelb.edu.au/eportfolios/2231/Installation_services_and_pipe_opener

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 1

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 96
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 72
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 6
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 73
 • بازدید ماه : 171
 • بازدید سال : 896
 • بازدید کلی : 1207
 • کدهای اختصاصی
  \r\n